Tutvu teenustega

Tere, armas siinolija! Kui oled leidnud end minu lehelt, siis küllap oled Sa otsinguil.  Võib-olla otsid Sa uusi vaatenurki, soovid teha elus muudatusi või vajaksid lihtsalt toetavat ja asjatundlikku nõu.

Mul on tugev vundament teadmisi, hea annus kogemusi ning mis kõige tähtsam – suur soov olla kaaslane Sinu teekonnal.

Leia allpool teenus, mis Sind kõige enam hetkel kõnetab ja asume teele!

Kristi Jõeorg

Võta ühendust

Psühholoogiline nõustamine ja suhtenõustamine

Kogeme kõik elus erinevaid perioode. Psühholoogiline nõustamine võib olla heaks toeks mistahes eluetapil.

Vahel tunneme, et kõik on hästi, suhted on positiivsed, tööl sujub ja vaade elule on helge. Teinekord jällegi toob elu muutusi ning võime kaotada oma jalgealuse. Võib ka olla, et kuigi väliselt tundub kõik hästi olevat, valitseb meie sees arusaamatu segadus.

Psühholoogiline nõustamine leevendab sisemisi pingeid, aitab neid paremini mõista ning annab kaasa tööriistad edaspidiseks, et tekkinud pingetega ise edukamalt toime tulla.

Suhtenõustamine on psühholoogiline nõustamine, mille peamiseks fookuseks on inimestevahelised suhted. Suhtenõustamine võib olla Imago paariteraapia partneritele, aga võib olla ka nõustamine teiste pereliikmete vahel tekkinud pingete lahendamiseks. Nõustamisele võib tulla ka sõprussuhete või lapsevanema ja lapse vaheliste suhete erinevate väljakutsetega tegelemiseks.

Nii individuaalne psühholoogiline nõustamine kui suhtenõustamine aitavad luua selgust ja rahulolu nii eneses kui omavahelistes suhetes. Nõustamise tulemuseks on senisest parem emotsionaalne tasakaal ja suurenenud heaolu.

Individuaalne psühholoogiline nõustamine

Igaüks meist vajab usalduslikku inimest, kellega enda elu jagada. Individuaalne psühholoogiline nõustamine on üks võimalus suhelda neutraalse teisega.

Vahel on kergem enda muresid ja rõõme jagada võõraga. Võib ka olla, et sõprade julgustava nõu asemel soovid kuulda kõrvalseisja vaatenurka.

Individuaalne psühholoogiline nõustamine on sobilik väga paljude erinevate küsimuste ja väljakutsete puhul nagu näiteks liigne stress, muutustega toimetulek, kriisid isiklikus elus, motivatsioonipuudus jne.

Individuaalne suhtenõustamine ja pereteraapia

Meie pereliikmed on meie kõige lähedasemad inimesed ning nendega suhtlemine tundub niivõrd loomulik. Ometi võib just oma kõige armsamatega suhtlemisel abiks olla individuaalne suhtenõustamine ja paariteraapia.

Individuaalne suhtenõustamine tähendab nõustajaga üks-ühele suhtlemist ning peredünaamikate lahti mõtestamist. Pereteraapia puhul nõustatakse suhete kõiki olulisi osapooli.

Nõustamine on abiks, kui pereliikmete omavahelistes suhetes on raskusi, teineteist ei mõisteta, tülitsetakse palju ja ei teata, kuidas koos edasi minna.

Suhteteraapia

Armastus ei tähenda, et pidevalt on idüll ja harmoonia. Pinged suhetes on levinud, aga alati ei ole neid lihtne ületada. Suhteteraapia aitab lahendada lahkhelisid, tugevdada ja samas värskendada paarisuhet.

Minu poole pöördumisel tähendab suhteteraapia Imago suhteteraapiat, mis on üks suhteteraapia vormidest.

Eriline, just paaride jaoks välja töötatud meetod aitab vaadata paarisuhte sügavamaid dünaamikaid, miks suhe on kujunenud selliseks nagu see täna on.

Psühholoogiline nõustamine

Perenõustamine

Heaolu treening

Suhtenõustamine

Enda MIKSi leidmine

Tule nõustamisele kohapeale või kohtume veebis

Olen Sinu jaoks olemas nõustamisruumides ning vajadusel võime kohtuda ka veebi kaudu videonõustamisel.