Mina

Kes on Kristi?

Ema, südamega kuulaja, inspireerija ja kõneleja

Olen kahe armsa tüdruku ema ja elukaaslane enda kaaslasele. Mina usun sellesse, et me kõik oleme unikaalsed, erakordsed ja kordumatud. Me väärime südamega kuulamist ja sügavamat hinnangute vaba mõistmist. Usun, et inimesel on palju tahkusid ja tihtipeale on seal nii palju rohkem, kui pealiskaudsel vaatlusel tundub või mõni test näitab.

Olen tegutsenud 15 aastat ettevõtluses. Selle aja jooksul kasvatanud enda ettevõtte Eesti parimaks omas valdkonnas ja otsustanud selle müüa, kuna südamest lähtuv huvi ärivaldkonna vastu muutus. Kas sain hinnanguid, et ei peaks seda tegema – muidugi! Lähtusin siiski teadlikult enda sisetunde ja ratsionaalsuse kombinatsioonist. Kõikide nende aastate jooksul olen koolitanud tuhandeid töötajaid erinevatest ettevõtetest. See, mida ma nägin ja kuulsin käivitas minus midagi, millele ei olnud võimalik vastu astuda. Nägin, et vaid väike osa inimestest on sisimas rahul enda töökoha, suhte ja eluga. Sai ju kõigest räägitud.

Tekkis sügav soov aru saada, miks inimene mõtleb, ütleb, tegutseb ja võtab vastu otsuseid viisil, nagu ta seda teeb. Arvestades just seda, et igal inimesel on oma lugu. Nii läksin õppima Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakool TEADLIK MINA, kus õpin transpersonaalset nõustamist ja hüpnoteraapiat. Lihtsustatult võib öelda, et õpe on sügavalt inimesest lähtuv. Minu lapsed ja lähedased on olnud seni minu head teelised, kes on lubanud mul õpitud praktikasse rakendada. Südamest tore on olnud avastus, et õpitu ja kogetu on minu enda elu väga palju paremuse poole muutnud. Olen igale olukorrale täielikus teadlikuses lähenenud, olnud julge kõrvaltvaataja ning olukordi lahendanud hinnanguvabalt ja teist inimest mõistes ja olukorrast kaugemale vaadates, jättes enda ego kõrvale.

Elu on niivõrd põnev ja meil kõigil on õigus nautida seda täiel rinnal!

Päikest,

Kristi